KONST / Litografier / Färglitografi 14666620
nr 1466 6620
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 49/250, daterad 1974, tuppar. Färglitografi, bildmått: 46x36cm, yttermått inklusive ram: 71x54cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:13:08
9/5 18:59:12
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin